Каталог матеріалів

Урок №95 з курсу "Я досліджую світ" для 3 класу за Н. Будною - Опорно – рухова система. Активний відпочинок. ст.131-134

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №95. Опорно – рухова система. Активний відпочинок

Мета: ознайомити учнів з будовою та функціями опорно-рухової системи людини (кістки, суглоби, м’язи), розкрити її значення для здоров’я та активної життєдіяльності; пояснити роль активного відпочинку у зміцненні опорно-рухового апарату.

Розвивальна:

Розвивати вміння встановлювати зв’язки між способом життя та станом опорно-рухової системи; формувати навички самостійного догляду за своїм тілом, підтримання фізичної активності.

Виховна:

Виховувати дбайливе ставлення до власного здоров’я, розуміння важливості фізичної культури й активного способу життя, позитивне ставлення до рухової активності як частини здорового відпочинку.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Довідничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Припустіть, який би вигляд мало тіло будь-якої живої істоти, якби в ньому не було скелета.

Слайд12. Череп захищає головний мозок.

Слайд13. Хребет — спинний мозок.

Слайд14. Грудна клітка — серце, легені та печінку.

Слайд15. Практичне завдання.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Як ми рухаємось?

Слайд18. Розрізнять м’язи:

Слайд19-21. Практична робота.

Слайд22. Запам’ятай.

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Як перевірити свою поставу?

Слайд25. Назви частини скелета.

Слайд26. Для роздумів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні