Каталог матеріалів

Урок №94 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Математичний проєкт «Наш населений пункт у числах і величинах».

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївнадля 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

Урок №94.

Тема. Математичний проєкт «Наш населений пункт у числах і величинах».

Мета: формувати в учнів навички застосування математичних знань у реальних життєвих ситуаціях, розвивати вміння аналізувати та опрацьовувати числові дані, розраховувати величини, пов’язані з їхнім населеним пунктом; закріпити вміння працювати з різними видами математичних обчислень (додавання, віднімання, множення, ділення, вимірювання довжини, площі, об’єму, часу), використовувати статистичні дані, будувати таблиці, діаграми та графіки; розвивати дослідницькі навички, логічне мислення, уважність, уміння працювати в команді, творчо підходити до вирішення математичних завдань, пов’язаних із повсякденним життям; виховувати зацікавленість математикою та почуття відповідальності за результат своєї роботи.

Очікувані результати:

  • пояснюють, як використовуються математичні обчислення для аналізу інформації про населений пункт;
  • розуміють зв’язок між числами, величинами та реальними об’єктами;
  • збирають і обробляють числові дані про свій населений пункт;
  • виконують математичні обчислення (додавання, віднімання, множення, ділення, вимірювання довжини, площі, об’єму, часу);
  • будують таблиці, діаграми та графіки для представлення інформації;
  • перевіряють правильність своїх обчислень.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Проєктна робота.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Тема проєкту.

Слайд 5. Мета проєкту. 

Слайд 6. Завдання проєкту.

Слайд 7. Завдання проєкту.

Слайд 8 План виконання проєкту. 

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Орієнтовна схема інтелект-карти.

Слайд 11. Орієнтовна схема інтелект-карти.

Слайд 12. Орієнтовна схема інтелект-карти.

Слайд 13. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 14. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 17. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Слайд 18. Пам’ятка. Як працювати в групі?

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 19. Рефлексія. Вправа «Оберіть свій олівець».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні