Каталог матеріалів

Урок №94-95 для 4 класу з літературного читання за О. Вашуленко - За А. Грогоруком «Як прийшли до нас гроші»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу, частина 2) О. Вашуленко.

Урок №94-95. За А. Грогоруком «Як прийшли до нас гроші»

Мета: формувати уявлення про гроші, для чого і як вони виникли, дізнатися про призначення грошей; розвивати економічну компетентність, увагу, абстрактне мислення, швидкість думки, кмітливість; виховувати бережливість, економність; розвивати комунікативні здібності, уміння порівнювати і узагальнювати, спостерігати, робити висновки; розвивати уяву, мислення; розвивати зв’язне мовлення, інтерес до читання.

 Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою»

Слайд 4. Мовленнєва розминка. Робота над чистомовкою.

Слайд 5. Мовленнєва розминка. Робота над чистомовкою.

Слайд 6. Мовленнєва розминка. Робота над скоромовкою.

Слайд 7. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 8. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9 - 11. Прочитай.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13-14. Прочитай.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15. Дослідіть текст.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17. Випиши з тексту речення, у якому йде мова про товарний обмін.

Слайд 18. Обговоріть! Навіщо люди придумали гроші? Які переваги мають гроші порівняно з товарним обміном?

Слайд 19. Поміркуй! Чи здійснюється, на твою думку, зараз обмін товарами? Що варто врахувати при товарному обміні?

Слайд 20. Обміняйся враженнями про прочитане. Про що з тексту ви дізналися вперше? А що вже знали?

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні