Каталог матеріалів

Урок №92 для 2 класу з літературного читання за О. Савченко - Вступ до розділу. Веснянки. Українська народна пісня «Ой весна, весна...»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок №92. Вступ до розділу. Веснянки. Українська народна пісня «Ой весна, весна...»

Мета: розширити знання учнів про усну народну творчість; ознайомити учнів із веснянками, їхніми особливостями; навчати самостійно здобувати необхідну інформацію з підручника; удосконалювати вміння вдумливо, правильно і виразно читати пісні; формувати вміння визначати тематику народної співаночки, інсценізувати її; розвивати уяву, фантазію, творчі здібності; виховувати любов та шанобливе ставлення до народної традицій, до усної народної творчості.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд15. Бесіда на тему «Весна». Весна — чарівний час пробудження природи, оспіваний у мистецтві, уславлений у народних святах, народній творчості. Навесні сонце яскравіше, небо стає вищим, зелень аж блищить… Тому й радіє душа, хочеться співати, працювати, славити рідну землю.

Слайд16. Веснянки — назва старовинних слов'янських обрядових пісень, пов'язаних з початком весни і наближенням весняних польових робіт.

Слайд17. Ознайомлення з тематикою веснянок.

Слайд18-19. Ой весна, весна …

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Попрацюйте в парах. Вивчіть пісню напам’ять.

Слайд22. Розіграйте інсценівку: одна група викликає весну, інша — відповідає. З яким настроєм, рухами будете промовлять або наспівувати пісеньку?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні