Каталог матеріалів

Урок №92 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Світ різноманітний.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук (2023)» для 2 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №092. Світ різноманітний.

Очікувані результати: учні поглиблюють свої знання про різноманітність народів у світі, їхніх культур і звичаїв; пояснюють, чим схожі та чим відрізняються народи світу;

Мета:

формування предметних компетентностей:

дати учням уявлення про різноманітність народів у світі, їхніх культур і звичаїв; пояснити, чим схожі та чим відрізняються народи світу; розвивати пізнавальний інтерес; виховувати любов до української мови, культури та повагу до національних традицій, звичаїв інших народів;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-7.  Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

Слайд 8. Ранкове коло.

Слайд 9. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 11.  Розшифруй і прочитай прислів’я.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 12.  Гра «Інтерв’ю».

Слайд 13.  Розглянь малюнок. Поміркуй, що спільного між усіма людьми на Землі і чим вони відрізняються одне від одного.

Слайд 14-15.  Робота з підручником.

Слайд 16. Дізнаюся значення слова.

Слайд 17.  Поміркуй і скажи.

Слайд 18-19. Ось якою була відповідь твоїх ровесників на подібні запитання.

Слайд 20.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 21.  Слово вчителя.

Слайд 22. Негроїдна раса.

Слайд 23. Європеоїдна раса.

Слайд 24. Монголоїдна раса.

Слайд 25. Слово вчителя.

Слайд 26. Гра «Експерти».

Слайд 27. Для роздумів.

Слайд 26. Гра «Експерти».

Слайд 27. Для роздумів.

Слайд 28. Довідничок.

Слайд 29. Побесідуймо.

Слайд 30-32. Дізнайся про звичаї дітей різних країн світу. Устнови відповідність.

Слайд 33. Як святкують день народження в Данії.

Слайд 34. Як святкують день народження в Мексиці.

Слайд 35. У кожній країні є своя рослина-символ. У Німеччині це волошка, у Латвії — ромашка, у Китаї — нарцис, у Франції — лілія, у Японії — хризантема, у Мексиці — жоржина, а в Україні — червоний мак. Підпиши і розфарбуй ці квіти.

Слайд 36. Ромашка з паперового стаканчика.

Слайд 37. Висновок.

Слайд 38. Вправа «Мікрофон».

Рефлексія «Лимонний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні