Каталог матеріалів

Урок №92 для 1 класу з математики за А. Заїкою - Перевіряю себе. Тренувальні завдання: порівняння чисел, числа й значення виразу, відтворення геометричних форм, обчислення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку з математики для 1 класу закладів загальної середньої освіти за навчальним посібником «Математика (у 3-х частинах)» (авторки Заїка А. М., Тарнавська С.С., видавництво «Підручники і посібники», 2023)

Урок №92.

Тема. Перевіряю себе. Тренувальні завдання: порівняння чисел, числа й значення виразу, відтворення геометричних форм, обчислення.

Мета: продовжувати навчати учнів самостійно перевіряти правильність виконання математичних завдань; удосконалювати вміння порівнювати числа та значення виразів, визначати правильні співвідношення між ними; розвивати навички відтворення геометричних форм за зразком, виконання обчислень у межах вивченого матеріалу; формувати уважність, точність і самоконтроль у процесі виконання завдань; розвивати логічне мислення, математичний аналіз та здатність виправляти власні помилки; виховувати наполегливість, відповідальність та інтерес до вдосконалення математичних умінь.

Математичні компетентності. Тренувальні завдання: порівняння чисел, числа й значення виразу, відтворення геометричних форм, обчислення

Ключові компетентності. Опанування самоконтролем.

Інтегрований навчальний зміст. Вироби з пластиліну.

Очікуванні результати:

  • перевіряють правильність виконаних математичних завдань;
  • порівнюють числа та значення виразів, використовують знаки >, <, =;
  • відтворюють геометричні форми за зразком;
  • виконують обчислення в межах вивченого матеріалу;
  • аналізують власні помилки та виправляють їх;
  • проявляють уважність, точність і самоконтроль у процесі виконання завдань;
  • демонструють наполегливість і відповідальність у виконанні математичних вправ;
  • застосовують знання для розв’язання математичних завдань і задач.

Обладнання. Набір демонстраційного та індивідуального наочного матеріалу – куб, куля, циліндр (каркасні, пластмасові моделі). Бруски пластиліну, дерев’яні бруски. Мультимедійний  комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

Організаційний етап.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної  діяльності.

Слайд 3. Лічба десятками в порядку зростання.

Слайд 4. Лічба десятками в порядку спадання.

Слайд 5. Підготовчі вправи. Гра «Наступний десяток».

Слайд 6. Підготовчі вправи. Гра «Попередній десяток».

Слайд 7. Підготовчі вправи. Гра «Футбол».

Слайд 8. Підготовчі вправи. Гра «Футбол».

Слайд 9. Віршована задача.

Повідомлення теми і мети уроку.

Слайд 10.Повідомлення теми уроку.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 11. Десяток.

Слайд 12. Лічба десятками.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Правильна нерівність.

Слайд 15. Знаходження необхідного знаку арифметичних дій.

Закріплення вивченого.

Слайд 16.Сиди правильно. Пиши правильно.

Слайд 17. Робота над завданням.

Слайд 18.Рухлива вправа.

Слайд 19.Завдання від лисички.

Слайд 20.Завдання від лисички.

Слайд 21.Завдання від лисички.

Слайд 22.Завдання від бджілки.

Слайд 23.Рухлива вправа

Слайд 24.Лічба десятками.

Слайд 25.Лічба десятками.

Слайд 26.Логічне завдання.

Слайд 27.Логічне завдання.

Слайд 28.Інтерактивне завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 29.  Вправа «Інтерв’ю».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні