Каталог матеріалів

Урок №92 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Чому тваринам загрожує небезпека зникнення?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої.

Урок №92. Чому тваринам загрожує небезпека зникнення.

Мета: Розповісти дітям про Червону книгу України, про рослини і тварини, які занесені до Червоної книги, збагачувати знання про охорону і збереження природи, розвивати спостережливість, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до рослин і тварин, прагнення охороняти її, бути їй другом.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадаймо, яке значення тварини мають у природі та в житті людини?

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Пригадай.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9-11. Розгляньте фото тварин, які занесені до Червоної книги України. Дізнайтеся, чи є у вашій місцевості такі тварини?

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13-16. Розгляньте фото тварин, які занесені до Червоної книги України. Дізнайтеся, чи є у вашій місцевості такі тварини?

Слайд17-19. Деякі тварини, які занесені в Червону Книгу.

Слайд20. Прочитайте та обговоріть вірш.

Слайд21. Цікаво знати.

Слайд22. Робота в підручнику.

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Запам’ятай правила п’яти «НЕ»

Слайд25. Прочитай вірш. До чого закликає автор?

Слайд26. Гра «Впізнай тварину». Обери ту, яка не занесена в Червону книгу.

Слайд27-29. Яка тварина не охороняється законом? Чому?

Слайд30. Висновок.

Слайд31. Крісло автора.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні