Каталог матеріалів

Урок №91 для 1 класу з української мови за М. Вашуленко - Письмо. Письмо малої букви т

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням посібника «Українська мова. Буквар» (у 6-и частинах) Автори: М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко, О.Ю.Прищепа (2023 року випуску) для 1 класу за програмою НУШ

 

Урок №091. Письмо. Письмо малої букви т.

Очікувані результати: учні формують і розвивають навички письма; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

учити писати малу букву т, порівнювати форму малої букви т з малими буквами п, р, знаходити спільні елементи; звернути увагу на паралельність елементів малої букви т; учити описувати предмети;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3.  Повторюємо правила.

Слайд 4.  Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 5-9.  Робота над загадками.

Слайд 10.  Пальчикова гімнастика. Вправа «Котики».

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 11.  Побудуйте звукову схему слова, у якому є звук [п].

Слайд 12.  Порівняння друкованої та писаної літери.

Слайд 13.  Пропиши елементи тортика, розфарбуй його.

Слайд 14.  Письмо малої літери «т» .

Слайд 15.  Вправа для очей

Слайд 16-17.  Пропиши за зразком.

Слайд 18.  Фізкультхвилинка

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 19.  Склади і запиши малі букви з поданих елементів.

Слайд 20. Буквений диктант.

Слайд 21. Online завдання.

Рефлексія уроку. Вправа «Долонька».

 

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні