Каталог матеріалів

Урок №91-92 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Додавання і віднімання чисел в межах 10.

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №91-92. Додавання і віднімання чисел в межах 10

Мета: закріплювати знання про число 10; закріплювати знання вивчених табличних випадків додавання і віднімання в межах 10; позначати число 10 двома цифрами — 1 і 0, співвідносити число предметів і цифру; складати рівності на додавання і віднімання за малюнком або схемою; порівнювати числа в межах 10; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Колесо вибору

Слайд 4. Гра «Живі цифри»

Слайд 5. Робота за віршем

Слайд 6. Актуалізація знання складу числа 10. Гра «Засели будиночок»

Слайд 7. Каліграфічна хвилинка

Слайд 8. Мотивація навчальної діяльності. Лічилка

Слайд 9. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 10-14. Робота з підручником. Додавання і віднімання у межах 10

Слайд 15. Гімнастика для очей

Слайд 16-17. Робота з підручником. Розв’язання задачі

Слайд 18. Робота з підручником. Об’ємні геометричні фігури

Слайд 19. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 20. Фізкультхвилинка

Слайд 21-22. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування в зошиті

Слайд 23-26. Робота у зошиті

Слайд 27. Пальчикова гімнастика

Слайд 28-30. Робота у зошиті

Слайд 31. Рухлива вправа

Слайд 32. Цікаві факти про Хотинську фортецю

Слайд 33. Робота з конструктором «LEGO»

Слайд 34. Рефлексія. Вправа «Чарівний кубик»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні