Каталог матеріалів

Урок №90-91 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 90-91. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Тематична контрольна (діагностувальна) робота № 6.

Мета: узагальнити і систематизувати знання та вміння, щодо тем розділу про відсоткове відношення; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють знаходити відсоткове відношення, будувати коло, круг та діаграми; знаходити площу круга та довжину кола, площу бічної поверхні та повної поверхні тіл обертання.

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, закріплення вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-24. Основні поняття з тем. Повторення.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 25-26. Рухлива вправа.

Слайд 27 - 39. Формування вмінь. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності. Самостійна робота.

Слайд 40. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 41. Завдання.
Накресли коло, радіус якого дорівнює 35 мм. Знайди довжину кола та площу круга, обмеженого цим колом.

 Слайд 42. Завдання:

Тарас спочатку йшов зі швидкістю 4,8 км/год, а потім зменшив швидкість до 4,2 км/год. На скільки відсотків він зменшив свою швидкість?

Слайд 43. Індивідуальна робота.

Сіль відіграє важливу роль у життєдіяльності організму. В організмі людини масою 70 кг міститься 140 г солі. Скільки солі міститься в організмі людини, маса якої 45 кг?

Слайд 44. Задачі на логіку.

Дано n точок, жодні три з яких не лежать на одній прямій. Скільки прямих можна провести через кожні дві із цих n даних точок?

 

Підсумок

Слайд 45. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 46. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 47. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні