Каталог матеріалів

Урок №90 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Різноманітність людей у світі

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №90. Різноманітність людей у світі

Мета: дати учням уявлення про різноманітність народів у світі, їхніх культур і звичаїв; пояснити, чим схожі та чим відрізняються народи світу; розвивати пізнавальний інтерес; узагальнити знання про країни світу, ознайомити учнів з символами і традиціями деяких країн, розширювати інтерес дітей до інформації про інші країни і народи, їх національні символи; розширювати пізнавальні інтереси дітей, виховувати любов до української мови, культури та повагу до національних традицій, звичаїв інших народів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Позитивне налаштування на урок. Асоціативні формули на уроці.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Гра «Інтерв’ю»

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Негроїдна раса.

Слайд8. Європеоїдна раса.

Слайд9. Монголоїдна раса.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Поясни вираз.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Робота в підручнику.

Слайд15. Запам’ятай.

Слайд16. Поясніть, як ви розумієте зміст прислів’я.

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Знайомимось з країнами – сусідами.

Слайд19. Розгляньте зображені державні прапори. Яким країнам-сусідам України вони належать?

Слайд20. Робота в підручнику.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Країни мають свої символи. У Франції це – Ейфелева вежа.

Слайд23. У Єгипті – це піраміди.

Слайд24. Робота в підручнику.

Слайд25. Висновок.

Слайд26. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Установи відповідність і з’єднай слова та малюнки.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні