Каталог матеріалів

Урок №90-91 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Чому потрібно дбати про довкілля? Узагальнення і систематизація знань учнів

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №90-91. Чому потрібно дбати про довкілля? Узагальнення і систематизація знань учнів.

Мета: Формувати уявлення про причинно – наслідкові зв’язки поведінки людей і стану природи; вчити дотримувати правил поведінки в довкіллі; розвивати екологічну свідомість; сформувати уявлення про вплив сміття на здоров’я планети і людини; виховувати бажання оберігати природу, вносити свою часточку для збереження навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. За малюнком розкажіть, хто з дітей піклується про природу, а хто — завдає їй шкоди? Чому?

Слайд5-6. Прочитай вірш.

Слайд7. З чого складається довкілля? Відшукай відповіді у вірші.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. Перегляд мультфільму «Пригоди лісових друзів – Охорона природи»

Слайд10. Дай відповіді на запитання.

Слайд11. Розглянь фото. Чи є такі місця в вашому населеному пункті?

Слайд12. Склади розповідь.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14-15. Прочитай.

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Розглянь малюнок.

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. Словничок.

Слайд20. Довідничок.

Слайд21. Терміни розкладання відходів.

Слайд22. Словничок.

Слайд23. Розглянь фото. Які наслідки забруднення довкілля?

Слайд24. Гра з м’ячем «Я знаю»

Слайд25. Висновок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні