Каталог матеріалів

Урок №9 з образотворчого мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Як сопілка флейтою стала

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №9 Як сопілка флейтою стала

Лінія, штрих, крапка, пляма – основні засоби виразності графіки. Види ліній.

ХТД: Передавання лініями ніжної мелодії флейти або гучних звуків барабана (фломастери).

Мета: засвоїти засоби виразності графіки; закріпити навички роботи графічними матеріалами, удосконалити вміння передавати характер зображуваних предметів, їх об’ємність, тональні співвідношення; розвивати образне мислення, уяву, фантазію; виховувати старанність та ретельність у роботі.

Очікувані результати: здобувач освіти знає засоби виразності графіки; має навички роботи графічними матеріалами, вміння передавати характер зображуваних предметів, їх об’ємність, тональні співвідношення; сприймає твори мистецтва; бере участь в обговоренні вражень, описує власні враження.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-7. Розгляньте зображення. Оберіть лінію, на яку воно схоже.

Слайд8. Рухлива вправа

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд9. Слово вчителя

Слайд10. Розгляньте зображення.

Слайд11. Слово вчителя

Слайд12. Подивіться, як художниця кольоровими лініями, крапочками, штрихами передала спів пташок.

Слайд13-15. Упізнайте музичний інструмент за його звучанням.

Слайд16. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд17-18. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд19. Передайте кольоровими лініями ніжну мелодію флейти або гучні звуки барабана (фломастери)

Слайд20. Послідовність виконання

Слайд21. Гімнастика для очей

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки

Підсумок

Слайд23. Пофантазуйте, як можна кольоровими лініями зобразити мелодії, виконані на інших інструментах.

Рефлексія

Слайд24. Вправа «Інтерв’ю»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні