Каталог матеріалів

Заняття №9 підготовки до школи - Твердий приголосний звук Б, літера Б. Утворення складів

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект заняття

Заняття №9. Приголосні звуки. Букви, що позначають приголосні звуки. Розвиваємо мовлення.

Мета заняття: ознайомити учнів із звуком [Б], його графічним зображенням, а також вчити утворювати склади із цим приголосним; розвивати мовленнєві компетенції учнів, фонематичний слух та артикуляційні здібності; заохочувати учнів до активного бажання вивчати мову і розширювати свої знання про звуки та букви; виховувати любов і повагу до рідної мови.

Очікуванні результати:

  • визначають приголосні звуки та відповідні букви в словах;
  • складають слова з приголосними звуками;
  • вимовляють слова з приголосними звуками у відповідності до правил української мови;
  • працюють над завданнями колективно, проявляють ініціативу.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO, контейнери з манкою, синельний дріт.

Хід заняття

Вступна частина

Слайд 1-2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань

Слайд 3. Підготовчі вправи. Робота над загадкою.

Слайд 4. Скоромовка.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 5. Слова омоніми.

Слайд 6. Вгадування предметів за описом.

Слайд 7. Утворення нових слів.

Слайд 8. Опис предмета. Гра «Який?, яка?, яке?»

Слайд 9.  Гімнастика для очей.

Слайд 10. Робота над загадкою.

Слайд 11. Робота з віршем. Літера Б.

Слайд 12. Гра «Зайвий предмет».

Слайд 13. Утворення складів.

Слайд 14. Великі – маленькі букви.

Слайд 15. Пропущені літери.

 

 

Слайд 16. Гра «Пілот».

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18. Сиди правильно.

Слайд 19. Орієнтування у зошиті.

Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу

Слайд 20. Робота у зошиті.

Слайд 21. Пальчикова гімнастика.

Слайд 22. Робота у зошиті.

Слайд 23. Рухлива вправа.

Слайд 24. Робота над загадкою.

Слайд 25. Робота над загадкою.

Слайд 26. Робота над загадкою.

Слайд 27. Гра «Розпізнаємо листочки».

Слайд 28. Гра.

Слайд 29. Гра «З якого дерева?».

Підсумок

Слайд 30. Рефлексія. Вправа «Панда-дослідник».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні