Каталог матеріалів

Урок №9 для 8 класу з мистецтва за Л.М. Масол - Романська архітектура. Лицарський кодекс честі

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол»

Урок №09. Романська архітектура. Лицарський кодекс честі

Зображення середньовічного замку-фортеці в романському стилі (графітні, кольорові олівці, вугілля, сангіна; тонований папір)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, графітні, кольорові олівці, вугілля, сангіна; тонований папір.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Обговоріть.

Слайд4-8. Слово вчителя

Слайд9. Порівняйте архітектуру соборів, зображених на фото. Які в них спільні ознаки романського стилю.

Слайд10-12. Слово вчителя

Слайд13. Поміркуйте, яке значення відіграє форма арки в романських храмах? Опишіть зображення на капітелях, зокрема — інструменти музикантів.

Слайд14-20. З історії шедевра

Слайд21. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд22. Зобразіть середньовічний замок-фортецю в романському стилі (графітні, кольорові олівці, вугілля, сангіна; тонований папір).

Слайд23. Послідовність виконання

Слайд24. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25-26. Мистецька скарбничка

Слайд27. Віртуальна екскурсія

Слайд28. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд29. За бажанням

Рефлексія

Слайд30. Рефлексія «Зірковий настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні