Каталог матеріалів

Урок №9-10 для 2 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: лад, звукоряд, мажор, мінор СМ: В. Косенко «Не хочуть купити ведмедика»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №9-10. Основні поняття лад, звукоряд, мажор, мінор СМ В. Косенко «Не хочуть купити ведмедика», В. Косенко «Купили ведмедика» ХТД «Хто співає», муз. і сл. Ю. Поплавської — розучування; імпровізація на ДМІ

Мета: формувати поняття «лад», «мажор», «мінор», на основі емоційного багатопланового сприйняття музики, показати виражальні можливості мажору і мінору, позначити їх місце в повсякденному «не музичному» житті; закріпити знання про засоби музичної виразності; розвивати вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати; розвивати вокально-хорові, творчі здібності дітей; виховувати ставлення до малого і звичного, як до важливого; виховувати слухацьку і виконавську культуру.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. В. Косенко. Не хочуть купити ведмедика.

Слайд6. В. Косенко. Купили ведмедика.

Слайд7. Л. Бетховен. Весела. Сумна.

Слайд8. Який характер цієї музики?

Слайд9. Вибери слова, що характеризують мажор.

Слайд10. Який, на твою думку, настрій у намальованого ведмедика? Запропонуй назву картини.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12-13. Розучуємо текст «Хто співає» музика і слова Ю. Поплавської.

Слайд14. Виконання музичного твору «Хто співає» (повільно).

Слайд15. Виконання музичного твору «Хто співає».

Слайд16. Виконайте ритм на музичних інструментах.

Слайд17. Поміркуй, які звуки можна почути в лісі.

Слайд18. Пограйте у групах у гру: співайте по черзі пісню і грайте на уявному музичному інструменті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні