Каталог матеріалів

Урок №9 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: О. Шиян та ін. - Джерела та фактори небезпек.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. .

Урок №9. Джерела та фактори небезпек.

Мета: ознайомити учнів з поняттям джерел та факторів небезпек. Навчити визначати різні види небезпек у навколишньому середовищі. Розглянути основні причини виникнення небезпечних ситуацій.

Пояснити важливість розуміння та попередження небезпек для збереження життя і здоров'я.

Розвинути навички аналізу та оцінки ризиків у повсякденному житті.

Сформувати відповідальне ставлення до безпеки і самозахисту.

Очікуванні результати: учні зможуть чітко визначати джерела та фактори небезпек у навколишньому середовищі.

Будуть ознайомлені з різними видами небезпек: природними, техногенними, соціальними та іншими.

Розумітимуть основні причини виникнення небезпечних ситуацій.

Уміння:

Учні навчаться ідентифікувати потенційно небезпечні обставини та передбачати наслідки їхнього виникнення.

Зможуть самостійно оцінювати рівень ризику та вживати запобіжні заходи.

Розвиватимуть навички швидкого реагування на небезпеку.

Ставлення:

Учні формуватимуть відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.

Усвідомлюватимуть важливість запобігання небезпекам і дотримання правил безпеки.

Практичні навички:

Застосовуватимуть отримані знання для уникнення небезпек у повсякденному житті.

Знатимуть, як діяти в надзвичайних ситуаціях для мінімізації наслідків.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Позитивне налаштування на урок. Асоціативні формули на уроці.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Пригадаймо.

Слайд5-7. Словничок.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд9-10. Словничок.

Слайд11-13. Об'єднайтесь у три групи. На аркуші паперу, поділеному навпіл, напишіть по три безпечні та по три небезпечні ситуації, в яких можуть опинитися ваші однолітки.

Слайд9. Робота з підручником.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд16-17. Словничок.

Слайд18-21. Шкідливі та небезпечні фактори.

Слайд10. Робота з підручником.

Слайд23. Гімнастика для очей.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд10. Словничок.

Слайд10. Джерела ризиків небезпечних ситуацій під час війни.

Слайд10. Фактори ризиків надзвичайних ситуацій воєнного походження.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд29-30. Запам’ятай.

Слайд10. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд11. Слово вчителя.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні