Каталог матеріалів

Урок №9 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Безпека у віртуальному середовищ. Як комунікувати в інтернеті безпечно?.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 9. Безпека у віртуальному середовищ.

Мета: знати, що таке віртуальний світ або віртуальний простір; розмірковувати над питанням як правильно діяти у віртуальному середовищі; розрізняти, кібербулінг і шахрайство; знають правила поведінки у віртуальному просторі.

Очікувані результати: учень пояснює поняття «віртуальний простір», «кібербулінг», «шахрайство»; знає як ефективно і безпечно проводити час онлайн; знає що потрібно робити у разі виявлення кібербулінгу чи шахрайства в інтернеті.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Які правила діють у віртуальному середовищі?

Слайд 5. Словникова робота.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6. Які правила діють у віртуальному середовищі?

Слайд 7. Як комунікувати в інтернеті безпечно?

Слайд 8. Поміркуй!

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Розглянь діаграму. Які висновки ти можеш зробити?

Слайд 11. Поміркуйте та обговоріть, які позитивні та негативні сторони

має збільшення кількості користувачів соцмереж в Україні.

Слайд 12. Проаналізуй, наскільки ефективно ти проводиш час онлайн.

Слайд13. Прочитай пояснення і підказки, корисні поради, лайфхаки

Слайд 14. Як комунікувати в інтернеті безпечно?

Слайд 15-16. Словникова робота.

Слайд 17-19. Як комунікувати в інтернеті безпечно?

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21-22. Поміркуй!

Слайд 23. Словникова робота.

Слайд 24. Як комунікувати в інтернеті безпечно?

Слайд 25. Поміркуй!

Слайд 26. Словникова робота.

Слайд 27. Як комунікувати в інтернеті безпечно?

Слайд 28. Запиши в зошиті.

Слайд 29-30. Прочитай описи ситуацій, що трапилися з шестикласником Ігорем та його старшою сестрою Яною. Проаналізуй.

Підсумок

Слайд 31. Якщо тобі потрібна допомога у разі небезпеки в інтернеті,

звертайся на Національну дитячу гарячу лінію..

Слайд 32. Яна з Ігорем вирішили скласти перелік правил поведінки

в інтернеті для збереження здоров’я і добробуту. У парах

доповніть список.

Слайд 33. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 34. Рефлексія «Колір настрою»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні