Каталог матеріалів

Урок №9 для 5 класу з етики за Л. Давидюк - Агресивіність у спілкуванні. Булінг та кібербулінг. Як проявляється агресія у спілкуванні?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку етики за підручником «Етика» Л. Давидюк, А. Мельник

 

Урок № 9. Агресивність у спілкуванні. Булінг та кібербулінг. Як проявляється агресія у спілкуванні? Що таке маніпуляція? Як запобігати булінгу та кібербулінгу?

Мета: з’ясувати зміст поняття «агресивність», «булінг» та «кібербулінг»; вміти пояснити, як проявляється агресія у спілкуванні та що таке маніпуляція; ознайомити із правилами запобігання булінгу та кібербулінгу; розвивати уміння прислуховуватися до себе; виховувати повагу до людей та оточуючого світу, прагнення до самовдосконалення.

Очікувані результати: учень розуміє та пояснює значення поняття «агресивність», «булінг» та «кібербулінг»; вміє пояснити як проявляється агресія у спілкуванні та що таке маніпуляція; знає правила запобігання булінгу та кібербулінгу; бере участь у груповій роботі, враховуючи індивідуальні особливості і потреби; виконує різні ролі в груповій роботі; розпізнає приклади поведінки, дружньої до навколишнього середовища; вирізняє ознаки доброчинності.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

ІІ. Основна частина

Слайд 8. Виконай завдання.

Слайд 9. Виконай завдання.

Слайд 10. Виконай завдання.

Слайд 11. Граматика етики.

Слайд 12. Виконай завдання.

Слайд 13 Виконай завдання.

Слайд 14. Граматика етики.

Слайд 15. Виконай завдання.

Слайд 16. Виконай завдання.

Слайд 17. Виконай завдання.

Слайд 18. Пригадай казку «Попелюшка», яку ти слухав/слухала вдома. Розкажи, як сестри ставилися до Попелюшки, що відчувала дівчина.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

Слайд 20. Граматика етики.

Слайд 21. Розглянь малюнки у підручнику на сторінці 68. Опиши ситуації булінгу. Визнач, які різновиди булінгу зображені: фізичний, економічний, психологічний, кібербулінг.

Слайд 22. Подивися на текст. Скільки частин у ньому? Яку інформацію можна отримати з кожної частини? Що тобі допомогло це визначити? Прочитай текст.

Слайд 23. Що робити, якщо ви стали свідком булінгу?

Слайд 24. Дай відповіді на питання.

Слайд 25. Виконай завдання.

Слайд 26. Розглянь інформаційний плакат до теми «Агресивність у спілкуванні. Булінг та кібербулінг» на с. 70.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 27. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 28. Рефлексія «Інтерв’ю».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні