Каталог матеріалів

Урок №89 з курсу "Я досліджую світ" для 3 класу за Н. Будною - Ліс. ст.114-116

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №89. Ліс

Мета: ознайомити учнів із поняттям "ліс", видами лісів, основними ярусами лісу (дерева, кущі, трава, мохи, гриби тощо).

Розглянути типових мешканців лісу, взаємозв’язки між живими організмами в лісі (харчові ланцюги).

Сформувати уявлення про ліс як природну екосистему та його значення в природі і для людини.

Розвивальна мета:

Розвивати спостережливість, екологічне мислення та пізнавальний інтерес до природи.

Формувати навички аналізу, порівняння та класифікації природних об’єктів.

Виховна мета:

Виховувати дбайливе ставлення до природи, усвідомлення необхідності охорони лісів.

Формувати екологічну свідомість та відповідальність за збереження навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Розглянь схему. Назви природні угрупування.

Слайд8. Відгадай загадку.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Розглянь малюнок. Розкажи які живі організми утворюють яруси.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Розглянь схему.

Слайд14. Запам’ятай.

Слайд15. Розглянь ланцюг живлення. Поясни.

Слайд16. Які ліси називають хвойними, які — листяними, а які — мішаними? Чому?

Слайд17-20. Обговоріть:

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Робота в зошиті.

Слайд23. Назви рослини ярусів лісу.

Слайд24-25. Дивлячись на малюнки, склади правила поведінки в лісі.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні