Каталог матеріалів

Урок №88 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку алгебри за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок №88 . Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: закріпити поняття системи двох рівнянь із двома змінними, розв'язку системи рівнянь із двома змінними способом додавання; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють перетворювати лінійні рівняння з двома змінними та знаходити їх розв'язки, а також розв’язувати систем лінійних рівнянь з двома змінними графічно та методом підстановки, додавання.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-7. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10 - 35. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності № 1235, 1237, 1240, 1241.

Слайд 36. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 37-38. Задачі підвищеної складності. 

Знайдіть, на скільки потрібно зменшити число 100, щоб при діленні одержаного числа як на 5, так і на 7, одержати остачу 1, і щоб перша частка була на 2 більша за другу.

Слайд 39-40. Життєва математика. 

Родина Петренків вирушила з Києва до Харкова, відстань між якими 480 км. Уся подорож тривала 4 год, з яких 2 год родина їхала поїздом, а решту часу — автомобілем. Якою була швидкість автомобіля, якщо вона на 60 км/год менша, ніж швидкість поїзда?

Підсумок

Слайд 41. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 42. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 43. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні