Каталог матеріалів

Урок №88-90 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Проєкт «Пізнаю себе». Узагальнення і систематизація знань учнів. Діагностична робота. Тема: « Дбаю про своє здоров’я.»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В

Урок №88-90. Проєкт «Пізнаю себе». Узагальнення і систематизація знань учнів. Діагностична робота. Тема: « Дбаю про своє здоров’я.»

Мета: закріпити і узагальнювати вивчений матеріал, створювати у класі дружнє середовище – простір, обговорити правила виконання проєкту, сприяти розвитку логічного мислення, пам'яті, спостережливості, вміння правильно узагальнювати дані і робити висновки, порівнювати.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд4-7. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами

Слайд8. Хід виконання.

Слайд9. Оберіть одну із тем.

Слайд10. Мета проєкту.

Слайд11.Рухлива вправа.

Слайд12. З яких частин складається тіло людини? Назви і покажи частини.

Слайд13. Тіло складається з мільярдів клітин.

Слайд14. Обери клітини крові, шкіри, м’язів та нервові клітини.

Слайд15. Пригадай. Із чого складається шкіра?

Слайд16. Дай відповіді на запитання.

Слайд17. За малюнками розкажи коли потрібно мити руки.

Слайд18. Запам’ятай.

Слайд19. Поміркуй.

Слайд20. Поясни вислів.

Слайд21. Розкажи.

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Яку їжу ти обереш для себе? Поясни свою відповідь.

Слайд24. Фізкультхвилинка.

Слайд25. Що вирости сильним і здоровим і розумним, слід пам’ятати прості правила.

Слайд26. Відгадай загадку.

Слайд27. Дай відповідь на запитання.

Слайд28. Пригадай з чого складається нервова система.

Слайд29. Пригадай як функціонує мозок.

Слайд30. Слово вчителя.

Слайд31. Пригадаймо, що контролює мозок.

Слайд32. Що потрібно для роботи нервової системи?

Слайд33. Назви продукти, що корисні для мозку.

Слайд34. Назви те, що шкодить нервовій системі.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд35. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні