Каталог матеріалів

Урок №87-88 для 4 класу з я досліджую світ за Г. Гільберг - Що таке екологічні проблем

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг.

Урок №087-88. Що таке екологічні проблеми

Мета: називати екологічні проблеми планети; джерела забруднення природи; наводити приклади природоохоронних заходів; природоохоронних територій; пояснює наслідки забруднення водойм, повітря, ґрунтів, знищення лісів та іншої небезпеки, що спричинює діяльністю людини; виявляти самостійно/у групі факти забруднення довкілля, пропонує і обґрунтовує власні ідеї щодо способів зменшення негативного впливу людини на природу і відповідально діяти задля цього; аналізувати та оцінювати свій внесок у збереження довкілля; ситуації повсякденного життя, пов’язані з використанням води, електроенергії, тепла; долучатися до організації і проведення природоохоронних заходів; відповідально ставитися до обговорення проблем природи, ухвалення рішень щодо поводження у природі без заподіяння їй шкоди; усвідомлювати відповідальність за стан природи у місцевій громаді; виявляти повагу до досвіду українського народу у збереженні природи; здійснювати пошук інформації про розвиток техніки і технологій, обговорювати безпечне й доцільне використання знань про природу, матеріали, технології; формувати позитивне ставлення до навчання; виховувати дружні стосунки в класі, доброзичливе ставлення до учнів школи; розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Ранкове коло.

Слайд 4. Фенологічні спостереження.

Слайд 5. Вправа для очей.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Пригадуємо.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Поміркуй і дай відповідь на запитання.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Словникова робота.

Слайд 10. Рухлива вправа.

Слайд 11. За фото назвіть екологічні проблеми. Які з них характерні для вашого населеного пункту?

Слайд 12. За схемою назвіть чинники забруднення повітря. Які з них характерні для вашої місцевості?

Слайд 13. Словникова робота.

Слайд 14. Приймаємо рішення.

Слайд 15. Встановіть відповідність.

Слайд 16. Чому так кажуть.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18-19. Робота в зошитах.

Слайд 20. Перевіряємо себе.

Підсумок

Слайд 21. Коротко про головне.

Слайд 22. Чи знаєте ви, що….

Слайд 23. Домашнє завдання

 Рефлексія

Слайд 24. Рефлексія «Ресторан».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні