Каталог матеріалів

Урок №86 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними способом додавання.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку алгебри за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок №86 . Розв’язування систем двох лінійних рівнянь з двома змінними способом додавання.

Мета: закріпити поняття системи двох рівнянь із двома змінними, розв'язку системи рівнянь із двома змінними способом додавання; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють перетворювати лінійні рівняння з двома змінними та знаходити їх розв'язки, а також розв’язувати систем лінійних рівнянь з двома змінними графічно та методом підстановки, додавання.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-7. Теорія. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10 - 25. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності № 1213(1-2), 1225, 1227, 1229(1-2).

Слайд 26. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27-28. Задачі «Підготовка до НМТ». 

Слайд 29-30. Задачі підвищеної складності. 

Чи існують такі цілі числа х і у, для яких справджується рівність

 х2 + 2018 = у2?

Слайд 31-32. Життєва математика. 

Визначте масу складників у салаті «Вітамінний», маса якого 400 г, якщо моркви там у 4 рази менше від загальної маси салату, селери - стільки само, скільки й моркви, яблук - на 60 г більше, ніж селери, горіхів - у 5 разів менше, ніж моркви, лимонного соку - у 2 рази менше, ніж горіхів, і ще салат містить один зубчик часнику.

 Практичне завдання. Дізнайтеся рецепти інших корисних і простих у приготуванні салатів, спробуйте їх приготувати та додайте до свого раціону.

Підсумок

Слайд 33. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 34 Завдання для домашньої роботи.

Слайд 35. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні