Каталог матеріалів

Урок №86 з курсу "Я досліджую світ" для 3 класу за Н. Будною - Охорона тварин.ст101-103

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №86. Охорона тварин

Мета: ознайомити учнів із проблемами зникнення видів та основними причинами цього явища.

Пояснити роль людини у збереженні біорізноманіття та вплив людської діяльності на тваринний світ.

Вивчити заходи охорони тварин (заповідники, національні парки, Червона книга, міжнародні природоохоронні організації)

Розвивальна:

Формувати навички аналізу екологічних проблем та їхніх наслідків для фауни.

Розвивати критичне мислення щодо діяльності людини та її впливу на природу.

Вчити учнів знаходити шляхи вирішення проблеми зникнення видів.

Виховна:

Виховувати екологічну свідомість та відповідальне ставлення до природи.

Формувати активну життєву позицію щодо збереження та захисту тварин.

Виховувати гуманність та повагу до всіх живих істот.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)
  3. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд5. Обговоріть.

Слайд6. Дрібні водні тварини очищують водойми від забруднення.

Слайд7. Комахоїдні птахи допомагають боротися зі шкідниками рослин.

Слайд8-9. Комахи-помічники.

Слайд10. Рухлива вправа .

Слайд11. Комахи-помічники.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Чи знайомі вам ці книги?

Слайд14. Обговоріть.

Слайд15. Складіть правила поведінки в природі за допомогою поданих знаків.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17-20. Обговоріть:

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Домашнє завдання.

  1. Підсумок.
  2. Рефлексія.
Коментарі до даного матеріалу поки відсутні