Каталог матеріалів

Урок №86 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Історія скла, паперу, пластику

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №86. Історія скла, паперу, пластику.

Мета: ознайомити учнів з історією виникнення скла, паперу та пластику. Продовжувати розвивати навички сортувати сміття. З’ясувати, які предмети віддаються на переробку, а які — на утилізацію. Обговорити причини і наслідки забруднення природи пластиком. Навчитись сортувати вироби з пластику, активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. За малюнком розкажи, із чого виготовляють скло.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд9. Запитання для обговорення.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11-12. Робота в підручнику.

Слайд13. Підсумуймо.

Слайд14. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд15. Запитання для обговорення.

Слайд16. Відгадай загадку.

Слайд17. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд18. Запитання для обговорення.

Слайд19-20. Робота в підручнику.

Слайд21. Чи знаєш ти..?

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд24. Запитання для обговорення.

Слайд25. Для довідки.

Слайд26. З чого це виготовлено?

Слайд27. Де застосовують пластик?

Слайд28. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд29. Запитання для обговорення.

Слайд30-31. Робота в підручнику.

Слайд32. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд33. Запитання для обговорення.

Слайд34. Підсумуймо.

Слайд35. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд36. Запам’ятай.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні