Каталог матеріалів

Урок №85 для 4 класу з української мови за М. Вашуленко - Навчаюся розпізнавати у мовлені числівники, які відповідають на питання скільки? котрий?

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. Вашуленко, Н. Васильківська, С. Дубовик»

Урок №86. Навчаюся розпізнавати у мовлені числівники, які відповідають на питання скільки? котрий?

Мета: повторити з учнями поняттями « числівник», дати уявлення про числівник, його роль у мовленні; вчити розпізнавати серед слів числівники, ставити до них питання скільки? який? котрий? Розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Перевірка домашніх тренувальних вправ.

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 5. Рухлива вправа.

Слайд 6 . Пригадай і розкажи про числівник за схемою.

Слайд 7. Запишіть повні відповіді на запитання.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. Запам¢ятай!

Слайд 10. Від числівників, що відповідають на питання скільки?, утвори

числівники, що відповідають на питання який? котрий? Запиши

за зразком.

Слайд 11. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 12. Прочитай текст. Чому до нього дібрано такий заголовок?

Слайд 14. Словничок.

Слайд 15. Знайди в тексті числівники. Постав до них питання.

Слайд 16. Які ще тварини та рослини, крім названих у тексті, можуть

орієнтувати нас у часі? Запитай про це у старших людей

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні