Каталог матеріалів

Урок №84 для 1 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко - Що спільного між усіма рослинами? Як берегти рослини"?

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку я досліджую світ з використанням навчального посібника «О.В. Волощенко»

Урок №84. Що спільного між усіма рослинами?

Мета: ознайомити учнів з будовою рослин; вчити учнів розрізняти органи рослин; виховувати бережне ставлення до природи; дослідити, чому потрібно охороняти рослини, яку користь приносять рослини; виховувати бережне ставлення до природи; формувати вміння досліджувати, порівнювати, узагальнювати, зіставляти набуті знання та використовувати їх у повсякденному житті; прищеплювати навички чітко висловлювати думки, робити висновки; розвивати пізнавальні активності та інтелект, абстрактне мислення, пам’ять; навчати уважно слухати співрозмовника, взаємодіяти з однокласниками. 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Дізнайся, з яких частин складається рослина.

Слайд6. Розгадай кросворд.

Слайд7. Розглянь малюнок і підпиши з яких частин складається рослина.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Відшукай «зайву» рослину в кожному ряді.

Слайд10. Обери схему та розв’яжи.

Слайд11. Поміркуй та назви.

Слайд12-14. Прочитайте в особах суперечку.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Абетка.

Слайд17. Розглянь діаграму і визнач.

Слайд18. Хто з дітей дбайливо ставиться до природи?

Слайд19. Впиши пропущені слова та поміркуй.

Слайд20. Відшукай на малюнку заховані предмети.

Слайд21. Рухлива вправа.

Слайд22. Прочитай вірш «Берізонька».

Слайд23. Намалюй.

Слайд24. Рухлива вправа.

Слайд25. Пройди лабіринтом.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні