Каталог матеріалів

Урок №83 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Які ланцюги живлення існують у лісі, на луці та у водоймі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №83. Які ланцюги живлення існують у лісі, на луці та у водоймі?

Мета: збагатити знання учнів про тварин; ввести поняття «Ланцюг живлення у природі»; закріпити вміння складати найпростіші ланцюги живлення; розвивати уміння об’єднувати тварин у групи за способом живлення; вдосконалювати уміння працювати в групах, послідовно і чітко висловлювати свою думку; виховувати дбайливе ставлення до тварин, любов до природи, старанність і активність на уроці.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай та поясни.

Слайд6. Розглянь малюнок. З чого рослини отримують енергію?

Слайд7. З чого тварини отримують енергію?

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. У природі сильніші хижі тварини нападають на слабших.

Слайд12. Розглянь ланцюг живлення. Поясни.

Слайд13. Розглянь ланцюг живлення.

Слайд14-17. Запам’ятай.

Слайд18. Розглянь малюнок. Спробуй скласти ланцюг живлення.

Слайд19. Розглянь ланцюг живлення луків.

Слайд20. Розглянь ланцюг живлення лісів.

Слайд21. Запам’ятай.

Слайд22. Розглянь схему. Поясни.

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Склади ланцюг живлення.

Слайд25. Відповідь.

Слайд26. Склади ланцюг живлення.

Слайд27. Відповідь.

Слайд28-29. Доповни ланцюг живлення.

Слайд30. Як ти розумієш вислів?

Слайд31. Дай відповіді на запитання.

Слайд32. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Для роздумів.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні