Каталог матеріалів

Урок №83 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Спостерігаю за прислівниками

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової, Л.А.Гайової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 83. Спостерігаю за прислівниками

Мета: вчити знаходити в тексті прислівники, ставити до них питання; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни та країн-сусідів.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Валіза».

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 7.  Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 8-11.  Вправа 1. Постав питання до виділених слів і запиши словосполучення. Проведи дослідження. Правило.

Слайд 12-14.  Вправа 2. Прочитай прислів’я. Поясни, як ти їх розумієш. Випиши прислівники з дієсловами, з якими вони пов’язані.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-17.  Вправа 3. Розгляньте у групі однокласників/ однокласниць герб країни, у якій віртуально побувала Родзинка. Чи здогадуєтеся, як називається ця країна? Знайдіть її на карті.

Слайд 18-19. Вправа 4. Прочитай повідомлення Родзинки, щоб перевірити, чи правильно ви думали. Спиши текст. Підкресли прислівники.

Слайд 20. Вправа 5. Яку тварину ти запропонував би/запропонувала б зробити символом України? Чому? Напиши про це текст (3–4 речення).

Слайд 21-23. Вправа 6. Прочитай інформацію про Австралію. Що раніше тобі було невідомо? Постав питання до кожного абзацу тексту.

Слайд 24. Вправа 7. Родзинка познайомилася з австралійськими школярами. Прочитай їхні імена. Побудуй звукові схеми цих слів.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 25. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 26. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 27-30. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні