Каталог матеріалів

Урок №83-84 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Орган нюху. Практична робота.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва.

Урок №83-84. Орган нюху. Практична робота.

Мета: З’ясувати, яке значення у житті людини має нюх, як людина відчуває запахи; розвивати здатність дітей виявляти властивості обстежуваних предметів за запахом; сприяти розвитку спостережливості, мислення дитини; розширювати кругозір дітей; виховувати допитливість, пізнавальний інтерес до власного організму.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Ранкове коло.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Які бувають запахи?

Слайд7-8. А чи є такі запахи, що попереджують про небезпеку?

Слайд9. Досліди. Чи зможеш ти впізнати ці рослини за запахом?

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Назви запахи, які тобі приємні.

Слайд12. Довідничок.

Слайд13-18. Розглянь зображення. Які запахи ти тут відчуєш?

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Правила гігієни.

Слайд21. Розглянь кадри з мультфільмів. Які казки про незвичайні носи ти знаєш?

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Розглянь свій ніс у люстерко.

Слайд24-25. Нюх відіграє важливу роль у нашому житті.

Слайд26. Обери те, що ти не можеш впізнати по запаху.

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Гра «Впізнай за запахом»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні