Каталог матеріалів

Урок №82 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Які природні явища бувають небезпечними?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №82. Які природні явища бувають небезпечними?

Мета: сформувати загальне уявлення про грозу та блискавку й причини їх утворення; ознайомитися з правилами безпечної поведінки під час грози; ознайомити з унікальним природним та історичним комплексом України – дендрологічним парком “Софіївкою”; розширити знання про історичне минуле України; формувати вміння висловлювати власну думку; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; удосконалювати вміння працювати з простим медіатекстом; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати пізнавальний інтерес, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організаційний момент.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Перегляд відео “Мандрівка Україною. Парк «Софіївка»”

Слайд6. Побесідуймо.

Слайд7. Фонтан “Змія” в Софіївському парку.

Слайд8. Вправа “Розв’яжи”

Слайд9. Виконай завдання в зошиті.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Відгадай загадку.

Слайд12-13. Познач символом ✔ правильні дії у випадку, коли гроза захопила тебе на природі. Поясни свій вибір.

Слайд14. Перегляд відео “Як поводитися під час літньої грози”

Слайд15. Вправа “Збери слово”

Слайд16. Перегляд відео “Чигирин — Гетьманська резиденція Богдана Хмельницького”

Слайд17. Чи може вітер бути небезпечним для людини?

Слайд18-19. За малюнками сформулюйте правила поведінки під час урагану.

Слайд20. Репортаж “У Холодному Яру масово зацвіли рідкісні підсніжники”

Слайд21.Фізкультхаилинка.

Слайд22. Віднови вислів та поясни його зміст.

Слайд23. Розкажи.

Слайд24. Розглянь малюнки. Які твої дії, якщо ти впав у натовпі?

Слайд25. Розглянь малюнки. Хто з дітей чинить правильно, а хто — ні?

Поясни свою думку.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Якщо ти збираєшся в людні місця:

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні