Каталог матеріалів

Урок №82-83 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Підсумовуємо разом

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №82-83. Підсумовуємо разом. Діагностична робота

Мета: систематизувати та узагальнити знання і вміння, які учні отримали під час попередніх уроків або певного періоду навчання, оглянути і повторити ключові поняття, терміни та факти, які стосуються навчальної теми, аналізувати і розв'язувати типові завдання, що стосуються теми, виявити прогалини у розумінні матеріалу і заповнити ці прогалин шляхом пояснення складних понять або проведення додаткових вправ, порівнювати і зв'язок між різними аспектами теми для розвитку глибокого розуміння, застосовувати вивченні знання у нових контекстах або ситуаціях, виявляти досягнення учнів і визначити їхній рівень розуміння та вмінь у вивченій темі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Гра «Знайди помилку»

Слайд7-9. За світлинами розкажи, які турботи приносить весна людям.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Назви природне явище.

Слайд12-14. Вправа «Упізнай місяць»

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Що змінюється в житті рослин навесні? Назви зайве.

Слайд17. Вправа «Мікрофон»

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Які весняні явища відбуваються у житті звірів, а які у житті птахів?

Слайд20. Розглянь календар свят, що святкують весною?

Слайд21. Назви весняне свято.

Слайд22. Складіть правила поведінки на природі за допомогою поданих знаків. Доповніть їх.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні