Каталог матеріалів

Урок №82 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Додавання виду 11+2. Віднімання виду 13—2. Розв'язування задач

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №82. Додавання виду 11+2. Віднімання виду 13—2. Розв'язування задач.

Мета: сформувати у дітей уявлення про сутність порозрядного додавання та віднімання двоцифрових чисел без переходу через десяток; закріплювати вміння записувати двоцифрове число у вигляді суми розрядних доданків; застосовувати прийоми обчислення в межах 100 на основі знання нумерації чисел; додавати та віднімати число 1; розв’язувати задачі на знаходження суми, різниці двох чисел, на збільшення та зменшення числа на кілька одиниць, на різницеве порівняння; розвивати обчислювальні навички; виховувати відповідальність за тварин – домашніх улюбленців.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-4. Повторення вивченого матеріалу. Розрядна таблиця

Слайд 5. Повторення вивченого матеріалу. Гра «Математична павутинка»

Слайд 6. Мотивація навчальної діяльності. Віршована задача

Слайд 7. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 8-9. Робота з підручником. Опрацювання нового матеріалу

Слайд 10. Гімнастика для очей

Слайд 11-15. Робота з підручником. Додавання виду 11+2. Віднімання виду 13-2

Слайд 16-18. Робота з підручником. Розв’язування задачі

Слайд 19. Фізкультхвилинка

Слайд 20. Настанова вчителя. Сиди правильно

Слайд 21-23. Робота у зошиті

Слайд 24. Пальчикова гімнастика

Слайд 25. Робота у зошиті

Слайд 26. Рухлива вправа

Слайд 27-28. Робота з підручником. Розв’язування задачі

Слайд 29. Рефлексія. Бесіда

Слайд 30-31. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні