Каталог матеріалів

Урок №81 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Вибіркова інсценізація п’єси – казки. Світлана Конощук «Обережно, Незнайомець!»(продовження)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 81. Вибіркова інсценізація п'єси-казки. Світлана Конощук «Обережно, Незнайомець!» (продовження)

Мета: продовжувати знайомити учнів з творами сучасних українських письменників, поетів, драматургів; досліджувати та аналізувати прочитане; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд 7. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 8-10. Вправи на постановку дихання та розвиток артикуляції.

Слайд 11. Рухлива вправа для очей.

Слайд 12-13. Повідомлення теми уроку.

Слайд 14. Згадайте – сучасна українська письменниця Світлана Конощук (1973 р.)

Слайд 15-16. Опрацювання тексту Світлани Конощук «Обережно, Незнайомець!».Читання казки-п'єси вчителем. Згадайте дійових осіб казки.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-27. Опрацювання тексту Світлани Конощук «Обережно, Незнайомець!». Читання казки-п'єси вчителем.

Слайд 28. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах. Знайдіть дієслова, іменники, прикметники.

Слайд 29. Читання тексту учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 30. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 31. Рухлива вправа.

Слайд 32. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні