Каталог матеріалів

Урок №8 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за О. Шиян - Засоби побутової хімії та небезпечні речовини. Що означають маркування на засобах побутової хімії.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 6 класу за програмою НУШ

Урок № 8. Засоби побутової хімії та небезпечні речовини.

Мета: знати, що належить до побутової хімії; розмірковувати над питанням на скільки вони небезпечні; розрізняти, що означають маркування на засобах побутової хімії; знають правила зберігання та використання засобів побутової хімії.

Очікувані результати: учень пояснює та розшифровує зображені символи нанесені на етикетках побутової хімії; знає коли і як використовувати засоби побутової хімії; знає що потрібно робити у разі потрапляння засобів побутової хімії у рот чи очі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Що належить до засобів побутової хімії?

Наскільки вони небезпечні?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 5-7. Що належить до засобів побутової хімії?

Наскільки вони небезпечні?

Слайд 8. Що означають маркування на засобах побутової хімії?

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10-12. Прочитай текст.

Слайд 13. Поміркуй.

Слайд 14. Обговоріть у класі.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16-17. Запиши в зошиті.

Слайд 18-19. Прочитайте описи ситуацій та обговоріть їх.

Слайд 20. Прочитай пояснення і підказки, корисні поради, лайфхаки.

Підсумок

Слайд 21. Запиши в зошиті.

Слайд 22. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 23. Рефлексія «Колір настрою»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні