Каталог матеріалів

Урок №8 для 5 класу з етики за Л. Давидюк - Віртуальне спілкування. Яке спілкування називають віртуальним?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку етики за підручником «Етика» Л. Давидюк, А. Мельник

 

Урок № 8. Віртуальне спілкування. Яке спілкування називають віртуальним? У чому особливості та ризики віртуального спілкування? Як зробити віртуальне спілкування безпечним?

Мета: з’ясувати зміст поняття «спілкування», «віртуальне спілкування» та «нетикет»; вміти пояснити, яке спілкування називають віртуальним та у чому полягають особливості і ризики віртуального спілкування; ознайомити із правилами безпечного спілкування в Інтернеті; розвивати уміння прислуховуватися до себе; виховувати повагу до людей та оточуючого світу, прагнення до самовдосконалення.

Очікувані результати: учень розуміє та пояснює значення поняття «спілкування», «віртуальне спілкування» та «нетикет»; вміє пояснити яке спілкування називають віртуальним та у чому полягають особливості і ризики віртуального спілкування; бере участь у груповій роботі, враховуючи індивідуальні особливості і потреби; виконує різні ролі в груповій роботі; розпізнає приклади поведінки, дружньої до навколишнього середовища; вирізняє ознаки доброчинності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

ІІ. Основна частина

Слайд 8. Виконай завдання.

Слайд 9. Дай відповіді на питання.

Слайд 10. Виконай завдання.

Слайд 11. Виконай завдання.

Слайд 12. Граматика етики.

Слайд 13 Виконай завдання.

Слайд 14. Виконай завдання.

Слайд 15. Скарбничка етики.

Слайд 16. Прочитай загадку Анатолія Качана «Світов@ п@вутин@». Відгадай її.

Слайд 17. Прочитай характеристики мережі Інтернет. Які з них позитивні, а які негативні? Поясни свою думку. Які ще характеристики ти можеш додати?

Слайд 18. Виконай завдання.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

Слайд 20. Обговоріть у класі питання: «Яке значення має Інтернет у житті сучасної людини?»

Слайд 21. Дай відповіді на питання.

Слайд 22. Виконай завдання.

Слайд 23. Прочитай початок оповідання «Смартфон — це не іграшка» у підручнику на сторінці 59.

Слайд 24. Прочитай правила безпечного спілкування в Інтернеті.

Слайд 23. Розглянь кластер. Доповни його іншими якостями доброзичливої людини.

Слайд 25. Виконай завдання.

Слайд 26. Виконай завдання.

Слайд 27. Виконай завдання.

Слайд 28. Розглянь інформаційний плакат до теми «Віртуальне спілкування» на с. 61.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 29. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 30. Малюнкова рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні