Каталог матеріалів

Урок №79 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Які рослини і тварини «передбачають» погоду?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №79. Які рослини і тварини “передбачають” погоду?

Мета: розширити та поглибити знання дітей про світ рослин і тварин; навчати спостерігати за погодою, перевіряти народні прикмети, які допомагають прогнозувати погоду; ознайомити з рослинами і тваринами, які допомагають людям передбачати погоду; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Віртуальна мандрівка “Подільські Товтри. Україна вражає”

Слайд6. Розкодуй і прочитай слово.

Слайд7. Перегляд відео “5 фактів про мурах”

Слайд8. Побесідуймо.

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10. Люди навчилися передбачати погоду спостерігаючи за рослинами і тваринами.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Конюшина.

Слайд14. В’юнок.

Слайд15. Біле латаття.

Слайд16.Фізкультхвилинка.

Слайд17-18. Цікаво знати.

Слайд19. Як тварини "передбачають" погоду.

Слайд20. Виконай завдання в зошиті.

Слайд21. Оціни, наскільки тобі подобається спостерігати за рослинами й тваринами.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Досліди.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні