Каталог матеріалів

Урок №79 для 3 класу з української мови за Захарійчук М. Д. - РЗМ. Створюю навчальний переказ тексту розповідного змісту, використовуючи малюнки

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яна Захарійчук

Урок №079. Розвиток зв’язного мовлення. Створюю навчальний переказ тексту розповідного змісту, використовуючи малюнки.

 

Мета: розвивати зв’язне мовлення учнів; розвивати мовлення учнів; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Завдання 1. Прочитай загадку. «Збери» слово-відгадку з «розсипаних» букв.

Слайд 5. Завдання 2. Прочитай вірш.

Слайд 6. Словникова робота.

Слайд 7. Дай відповіді на запитання.

Слайд 8. Рухлива вправа для очей.

Слайд 9-10. Завдання 3. Прочитай цікаві факти про павуків.

Слайд 11. Завдання 4. Прочитай текст на с. 93-94 підручника.

Слайд 12. Зробіть структурний аналіз тексту.

Слайд 13. Рухлива вправа.

Слайд 14-15. Завдання 4. Зробіть змістовий аналіз тексту.

Слайд 16. Завдання 5. Розгляньте малюнки на с. 94 підручника. Чи відповідає зміст кожного малюнка змісту тексту? Складіть речення до кожного малюнка

Слайд 17. Завдання 6. Склади план переказу за орієнтовним планом (усно).

Слайд 18. Завдання 7. Словникова робота над синонімами.

Слайд 19. Завдання 7. Зверни увагу на правопис слів.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Слайд 21. Завдання 8. Запиши переказ тексту «Павучок Ниточка», користуючись планом, синонімами. Перевір написане.

Слайд 22. Вправа «Крісло автора».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні