Каталог матеріалів

Урок №79-80 для 4 класу з математики за С. Скворцовою - Повторюємо вивчене. Перевіряємо свої досягнення

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 4 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 79-80. Повторюємо вивчене. Перевіряємо свої досягнення. Тематична діагностувальна робота № 4 за розділом «Додаємо і віднімаємо багатоцифрові числа»

Мета: з’ясувати рівень навчальних досягнень учнів — знання і вміння щодо нумерації багатоцифрових чисел; виконання додавання і віднімання на підставі нумерації; застосування усних та письмових прийомів додавання і віднімання багатоцифрових чисел; розв’язування задач.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 3. Рухлива вправа для очей

Слайд 4. Завдання 1. Обведи число, що є значенням суми чисел

716 000 і 16 000.

Слайд 5. Завдання 2. Обведи число, що є значенням різниці чисел

538 000 і 19 000.

Слайд 6. Завдання 3. Знайди значення виразів письмово:

Слайд 7-8. Завдання 4. Прочитай поданий текст і виконай завдання.

Слайд 8. Завдання 5. Знайди значення виразу зі змінною:

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Завдання 1. Обведи число, що є значенням суми чисел

716 000 і 16 000.

Слайд 11. Завдання 2. Обведи число, що є значенням різниці чисел

538 000 і 19 000.

Слайд 12. Завдання 3. Знайди значення виразів письмово:

Слайд 13-14. Завдання 4. Прочитай поданий текст і виконай завдання.

Слайд 15. Завдання 5. Знайди значення виразу зі змінною.

Слайд 16. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд17. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 18. Завдання для домашньої роботи.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні