Каталог матеріалів

Урок №78-79 для 2 класу з літературного читання за О. Савченко - Де тепло, там і добро. Наталя Забіла «Хто сильніший?»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок №78-79. Де тепло, там і добро. Наталя Забіла «Хто сильніший?»

Мета: ознайомити учнів з деякими фактами біографії Н.Л Забіли, її творами; розширити знання дітей про природні явища; формувати вміння свідомо, виразно та інтонаційно правильно читати тексти, аналізувати їх; розвивати мислення, пам’ять, увагу, зв’язне мовлення, збагачувати лексичний запас учнів; виховувати розуміння, що теплом, добротою можна досягти більшого, ніж грубою силою.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд11. Народилася поетеса в Санкт-Петербурзі у високоосвіченій родині, де любили книжки, музику, театр. Наталя Львівна так згадує своє дитинство: «Нас у родині було семеро сестер і братів, я по старшинству — друга. Мама не вміла співати, тому перед сном читала нам вірші, яких вона знала безліч. Не дивно, що майже всі ми змалку любили малювати, писати вірші та казки». Поетеса видала близько 200 книжок: «Ясоччина книжка», «Під ясним сонцем», «Лісова криничка», «Прогулянка до лісу» та інші.

Слайд12. Послухайте вірші Наталі Забіли в аудіокнизі «Ясоччина книжка». Які з них вам уже знайомі?

Слайд13. Розгляньте малюнки до твору. Хто на них зображений? Як ви вважаєте, між ким буде змагання?

Слайд14-15. Слово про слово.

Слайд16-38. Наталя Забіла «Хто сильніший».

Слайд39. Фізкультхвилинка.

Слайд40. Обчисли вираз, вкажи його значення та дай відповідь на питання, чи виконай завдання

Слайд41. Чим схожі й чим відрізняються виділені в тексті слова? Хто знайде найбільше римованих слів, що означають дію?

Слайд42. Які ознаки казковості є у творі? Як би ви відповіли на запитання в заголовку? Хто насправді переміг?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні