Каталог матеріалів

Урок №76 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Що таке погода?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №76. Що таке погода?

Мета: продовжити ознайомлювати дітей із містами та областями України; ознайомити з поняттям “погода” та її складниками; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; удосконалювати вміння ділити текст на частини, називати їх; активізувати пізнавальну діяльність дітей;

розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати інтерес до пізнання природи, працелюбність, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Прочитай акровірш.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Склади й запиши в зошиті сенкан зі словом «погода»

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Довідничок.

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Довідничок.

Слайд14. Досліди.

Слайд15. Помилуйся чудовими краєвидами Херсону.

Слайд16-20. Розглянь світлини. На кого подібні хмари?

Слайд21. Існують умовні позначки, які характеризують погоду.

Слайд22.Фізкультхвилинка.

Познайомся з деякими з них.

Слайд23. Австралійська руханка “Дощ”

Слайд24. Запам’ятай!

Слайд25. Склади з двох картинок одну. Правильну відповідь познач.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Виправ помилки.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні