Каталог матеріалів

Урок №76 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - *Розв’язування логічних задач.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок №76. Розв’язування логічних задач.

Мета: формувати уміння і навички розв’язувати задачі на логіку; розвивати інтелектуальні та творчі здібності, логічне мислення; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв’язувати задачі на логіку.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Математичний диктант.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-15. Основні поняття теми.

Слайд 16-17. Рухлива вправа.

Слайд 18-25. Формування вмінь. Виконання задач та вправ.

Слайд 26. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27. Завдання: Механічний годинник, який поспішає на 2 хвилини за добу, виставили правильно. Через який час годинник знову покаже точний час?

Слайд 28. Завдання. У якомусь місяці три неділі припали на парні числа. Яким днем тижня було 24-те число цього місяця?

Слайд 29. Індивідуальна робота.

Завдання. У підручнику 280 сторінок. Скільки разів використали кожну цифру для нумерації його сторінок, якщо врахувати, що на першій та другій сторінках номери не проставлено?

Слайд 30. Домашнє завдання.

Задача. Маємо 9 однакових на вигляд кульок. Одна з них важча за вісім інших. Як за два зважування на терезах без важків знайти найважчу кульку?

Підсумок

Слайд 31. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 32. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 33. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні