Каталог матеріалів

Урок №76 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Ознаки весни. Весняні місяці

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №76. Ознаки весни. Весняні місяці

Мета: уточнити знання учнів про зміни навесні в неживій природі, розповісти про повінь, льодохід, сприяти розвитку спостережливості; виховувати естетичні почуття, ознайомити учнів з весняними місяцями, дослідити походження їх назв; ознайомити учнів з змінами в природі навесні, вчити спостерігати, характеризувати ознаки неживої природи навесні, розвивати увагу. Виховувати бажання пізнавати світ природи, бережливе ставлення до неї, вчити встановлювати зв’язки між причинно-наслідковими явищами; сприяти розвитку спостережливості; виховувати бажання досліджувати.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Позитивне налаштування на урок.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Гра «Знайди помилку»

Слайд7. Робота в підручнику.

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Як ти гадаєш?

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Словничок .

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Вправа «Упізнай місяць». Підбери до нього символ.

Слайд17. Дай відповідь на запитання.

Слайд18. Довідничок.

Слайд19. Вправа «Упізнай місяць»

Слайд20. Довідничок.

Слайд21. Вправа «Упізнай місяць»

Слайд22. Довідничок.

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Запам’ятай.

Слайд25. Що можна почути навесні?

Слайд26. Що можна побачити навесні?

Слайд27. Що ти можеш відчути навесні?

Слайд28. Вибери слова, що називають ознаки весни в неживій природі.

Слайд29. Робота в зошиті.

5.ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. З’єднай стрілками назви весняних місяців та їхні характеристики за народними спостереженнями.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні