Каталог матеріалів

Урок №75 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [т]. [т’]. Позначення його буквою «т».. Формування аудіативних умінь за текстом М. Підгірянки. Звуко-буквені зіставлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

 

Урок № 75. Звук [т], [т']. Позначення його буквою «т».. Формування аудіативних умінь за текстом М. Підгірянки. Звуко-буквені зіставлення

Мета: закріплювати вміння вимовляти звуки [т], [тʹ]; вивчити букви Т, т; формувати аудіативні вміння за віршем Марійки Підгірянки; упроваджувати аналітико-синтетичні види роботи зі словами-назвами предметів у «віночку»; здійснювати диференційований підхід у формуванні вмінь читання.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Гра «Додайте склад з буквою Р»

Слайд 4-5. Вступне слово вчителя

Слайд 6. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 7. Рухлива вправа

Слайд 8. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 9. Робота з розворотом «Букваря». Читання променевих таблиць

Слайд 10. Робота з розворотом «Букваря». Прочитайте текст із картинками

Слайд 11. Словникова робота

Слайд 12. Фізкультхвилинка

Слайд 13. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 14. Читання–слухання–розуміння

Слайд 15. Словникова робота

Слайд 16. Перегляд відео про трембіту

Слайд 17. Утворення слів із «розсипаних» літер. Читання слів із використанням малюнків

Слайд 18. Гра «Назви букви, які написав кіт»

Слайд 19. Робота в різнорівневих групах

Слайд 20. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні