Каталог матеріалів

Урок №74 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Пишу розповідь про друга або подружку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит з розвитку мовлення «Малюю словом»)

Урок № 74. Розвиток зв’язного мовлення. Пишу розповідь про друга або подружку

 

Мета: учити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; вчити писати розповіді на основі малюнків, вірша, вражень від музичного твору та власних спостережень, викладати свої думки в письмовій формі; розвивати аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Відгадування загадки.

Слайд 4-8. Віршик-добавлянка.

Слайд 9. Складіть павутинку до слова «дружба».

Слайд 10. Повідомлення теми уроку.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Слайд 12. Завдання 1. Разом з однокласниками й однокласницями пограйте в «Мікрофон». Розкажіть, хто з ким дружить.

Слайд 13. Завдання 2 Розглянь малюнки. Як думаєш, чи можуть зображені діти бути друзями? Поясни, чому так вважаєш.

Слайд 14. Завдання 3. Чи багато в тебе друзів? Про кого з них ти хочеш розповісти?

Слайд 15-16. Завдання 4. Підготуйся до написання розповіді про свого друга чи свою подружку. Розкажи, який вигляд має твій друг чи твоя подружка. Скористайся підказкою.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-21. Завдання 5. Прочитай слова у словниковій скарбниці. Підкресли ті, які підходять до твоєї розповіді.

Слайд 22. Завдання 6. Напиши твір «Мій друг» або «Моя подружка». Використай слова зі словникової скарбниці. Розпочни із заголовка.

Слайд 23. Завдання 7. Прочитай свій твір. Якщо знайдеш помилки – виправ їх.

Слайд 24. Завдання 8. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свій твір для однокласників і однокласниць.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 25. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 26. Рухлива вправа.

Слайд 27. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні