Каталог матеріалів

Урок №74 для 2 класу з літературного читання за О. Вашуленко - Природа оживає навесні. В. Гринько «Струмок». А. М’ястківський «Пролісок». Виразне читання

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку літературного читання з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Вашуленко.

Урок №74. Природа оживає навесні. В. Гринько «Струмок». А. М’ястківський «Пролісок». Виразне читання.

Мета: вчити дітей правильного, швидкого, свідомого та виразного читання; навчати передавати настрій твору. закріпити знання дітей про весняні зміни в природі, розширити уявлення про прикмети весни; розвивати вміння спостерігати, образну пам'ять, емоційно-естетичне сприйняття весняної природи; виховувати бережливе ставлення до навколишнього світу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд9. Варвара Гринько «Струмок».

Слайд10. Обери число та дай відповідь на питання чи виконай завдання.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Андрій М’ястківський «Пролісок».

Слайд13. Обери число та дай відповідь на питання чи виконай завдання.

Слайд14. Продовжуємо спілкуватись:

  • Добери до слів проліски слова — назви ознак (прикметники), за допомогою яких можна розповісти про ці чудові квіти. Поцікався, у кого в класі вийшов найдовший ланцюжок таких слів.
  • Із чим можна порівняти пролісок?
  • Чи можна ці квіти назвати ніжними, тендітними, стрункими? А сміливими?

Слайд15. Дізнайся, які весняні первоцвіти ростуть у лісах твоєї місцевості. Намалюй їх і підпиши.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні