Каталог матеріалів

Урок №74 для 4 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Число дієслів

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Кравцової Н., Романової В.

«Українська мова та читання. 4 клас. У 2-х частинах. Частина 1».

 

Урок № 74  Число дієслів

 

Мета: ознайомити учнів з відмінюванням дієслів за часами; удосконалювати грамотне письмо; розвивати усне і писемне мовлення, мислення, творчі здібності учнів; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії; удосконалювати навички письма, пригадати правила оформлення речень; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання.

Очікувані результати: учні ознайомлюються учнів з відмінюванням дієслів за часами; удосконалюють вміння грамотно писати; збагачують словниковий запас; дотримуються правильної постави, співпрацюють з іншими учасниками навчального процесу, виконують розумові операції й практичні дії; удосконалюють навички письма та спілкуватися рідною мовою, пригадують правила оформлення речень; формують компетентність; виховувати уважність, старанність, інтерес до навчання; розвивають навички самодисципліни; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються працювати в парах та в групах.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

Слайд 7.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 8.  Словникова робота.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 10.  Вправа 279. Досліди граматичні форми дієслів.

Слайд 11.  Вправа 279. Зроби висновок та порівняй його з правилом.

Слайд 12.  Вправа 279. Розкажи про дієслова у формі однини чи множини, користуючись словосполученнями для довідки. Запиши утворені речення.

Слайд 13. Вправа 279. Пригадай, що таке синоніми та антоніми, для чого вони потрібні. Добери та запиши синоніми та антонім до слова життєрадісний.

Слайд 14.  Вправа 280. Прочитай текст. Яку цікаву та корисну інформацію ти почерпнув/почерпнула?

Слайд 15.  Вправа 280. Поясни орфограми. Спиши один абзац на вибір, розкриваючи дужки. Над кожним дієсловом укажи число.

Слайд 16.  Вправа 281. Прочитай іменники. Добери до них спільнокореневі дієслова, ужиті у формі однини та множини. Запиши за зразком.

Слайд 17.  Фізкультхвилинка

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Слайд 18. На кораблик натискай, на питання відповідай.

Домашнє завдання.

Слайд 19. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 20. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні