Каталог матеріалів

Урок №73 для 2 класу з української мови за М.С. Вашуленко - Вступ до теми. Навчаюся розпізнавати речення за його основними ознаками

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»

Урок №73. Вступ до теми. Навчаюся розпізнавати речення за його основними ознаками.

Мета: формувати в учнів поняття про речення як одиницю мовлення, що виражає закінчену думку; вчити визначати речення в мовленні. Виховувати любов до рідного краю, та почуття маральної відповідальності до власних обов’язків.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Бесіда на моральну тему «Що таке мої обов’язки?»

Слайд8. Речення виражає закінчену думку. Слова в реченні зв’язані між собою за змістом.

Слайд9. Прочитай текст. Кінець кожного речення позначай зниженням голосу і паузою. Полічи кількість речень.

Слайд10. Склади і запиши слово з поданих букв.

Слайд11. Поєднайте в речення сполучення слів обох колонок.

Слайд12. Обов’язково став у кінці кожного речення розділовий знак (крапку, знак питання, знак оклику).

Слайд13. Фізкультхвилинка

Слайд14. Склади і запиши прислів’я

Слайд15. Переставте рядки так, щоб прочитати уривок із вірша Максима Рильського. Прочитайте його для класу.

Слайд16. Прочитай. Визнач межі речень. Постав розділові знаки у кінці речень

Слайд17. Прочитайте слова кожної групи. Зі слів кожної групи складіть і запишіть речення.

Слайд18. Поміркуй і скажи, від якого слова утворилося слово помаранчевий (колір).

Слайд19. Як говорити українською: “оранжевий” чи “помаранчевий”?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні