Каталог матеріалів

Урок №73 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Леонід Глібов. «Зозуля й Півень». Інсценізація байки

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 73. Леонід Глібов. Зозуля і півень. Інсценізація байки

Мета: продовжувати знайомити учнів з поезією українських поетів; досліджувати та аналізувати прочитане; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «До успіху».

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 5. Рухлива вправа для очей.

Слайд 6-8. Читацька розминка. Робота над загадками. Упізнай птахів і дізнайся, хто є героєм наступної байки.

Слайд 9. Читацька розминка. Роз'єднай слова. Прочитай думку Леоніда Глібова про силу байки.

Слайд 10. Повідомлення теми уроку.

Слайд 11. Згадайте, що таке байка?

Слайд 12. Згадайте - український байкар Леонід Глібов (1827-1893).

Слайд 13-15. Актуалізація знань. Пригадай байки Леоніда Глібова. Яка мораль цих байок?

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-21. Опрацювання твору Леоніда Глібова «Зозуля й Півень».

Читання тексту вчителем. Аудіозапис.

Слайд 22. Словникова робота. Стіна слів.

Слайд 23. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах. Знайдіть дієслова, іменники, прикметники.

Слайд 24-25. Читання тексту учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 26. Робота в парах. Знайди синоніми до слів байки.

Слайд 27. Вправа «Дощик». Визначте тільки ті риси характеру, які автор засуджує у цій байці.

Слайд 28. Зіграймо в театр – інсценізуймо байку.

Слайд 29. Поміркуйте разом!

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 30. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 31. Рухлива вправа.

Слайд 32. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні